Láska

Narodili ste sa otvorení pre lásku. Keď ste boli malé dieťa, rozdávali ste lásku a prijímali ste ju bezvýhradne, energia vašej lásky prúdila volne, nič jej nestálo v ceste. Nikdy vám nenapadlo:" Radšej by som sa mala schovať, lebo tomu človeku sa možno nepáčim a môže mi ublížiť." Nerobili ste si starosti, že niečo by mohlo dopadnúť zle a budú sa vám smiať.Postupne, ako ste rástli, začali sa objavovať prekážky. Videli ste, ako sa končia vzťahy, zrazu vám niekto lásku neopätoval, videli ste zlé správanie a nešťastie druhých ľudí. A v istej chvíli ste sa sami cítili odmietnutí, zranení, zakríknutí alebo hlúpi. Vzklíčilo vo vás semienko obáv, ustavične rástlo, zväčšovalo sa, až vám napokon zahatalo prístup k bezvýhradnej láske, akú si právom zaslúžite.

 

Často nás vychovávajú k negatívnemu pohľadu na manželstvo a dlhodobé vzťahy. Sme pod vplyvom rodinnej histórie, vidíme ako manželia prežívajú ťažké obdobie rozvodu, sledujeme násilie v televíznych programoch a vo filmoch zameraných na neveru, ktoré nás vedú k presvedčeniu, že "nemôžeme nikomu dôverovať, iba sebe".
Postupne vám ukážem, ako sa môžete zbaviť negatívneho myslenia, lebo to by malo byť vaším prvým rozhodujúcim krokom na stretnutie s láskou. Keď už niekoho máte ukážem vám, ako môžete vzťah ešte prehĺbiť.
Spolu sa postupne pozrieme aj na tieto otázky a problémy:
1. Ste pripravený na lásku?
2. Ako si privolať partnera (partnerku snov).
3. Ako spoznať toho pravého (tú pravú).
4. Ako si vybudovať šťastný vzťah.
5. Ako prekonať konflikt s milovaným človekom.
6. Ako obnoviť starú lásku.
7. ako ukončiť starý vzťah.
Objavíte, ako môžete odstrániť prekážky, ktoré bránia voľnému toku energie lásky. Často sú v nás skryté tak hlboko, že si ich neuvedomujeme - keby sme o nich vedeli, správali by sme sa inak. Všetky tieto body budeme postupne preberať a každý jeden bod čítajte pozorne. Všímajte si všetko, čo vám za-rezonuje v duši a pripomenie vám niečo, čo dobre poznáte.

1.Ste pripravený na lásku?

Všimli ste si, že niektorí ľudia akoby nápadníkov priťahovali? Zlietajú sa okolo nich sťa nočné motýle okolo lampy, zatiaľ čo iný ostávajú sami. Niektorý ľudia sú obklopený láskou, no iný žijú v samote, dokonca sú opustení aj Tí, čo výzorovo patria medzi najkrajších. Energia lásky podľa všetkého nesúvisí s krásou, peniazmi, prestížou, alebo osobnosťou. Nesúvisí ani s tým, koľko úsilia na ňu ľudia vynakladajú a ako si počínajú v hre života. Ľudia, ktorí majú v láske šťastie si svoju energiu naladili na vesmírnu energiu. Nejakým spôsobom sa láske otvorili. Aj ostatní sa nazdávali, že sú láske otvorený a sú na ňu pripravený, no keby ste im položili zopár otázok, zistili by ste, že nie sú dostatočne pripravený na to, aby do ich života mohol vstúpiť ten pravý partner.

 UROBTE SI TEST LÁSKY

Prečítajte si postupne otázky a zakaždým na každú jednotlivo spontánne odpovedzte - zapíšte si ihneď prvú odpoveď, ktorá vám zíde na um. Keď akceptujete bezprostrednú reakciu, otvárate sa energií lásky a odhalíte svoje skutočné pocity. Možno vám vlastná odpoveď prekvapí. Nezabúdajte! Dôležité je, aby ste na otázky odpovedali spontánne.

1. Keby sa vo vašom živote v tejto chvíli zjavil vysnívaný, ideálny partner, ako by ste sa cítili?

Zapíšte si odpoveď teraz.

2. Práve ste v telefóne dostali správu, že doma na vás čaká láska vášho života. Ako by ste reagovali?

Zapíšte si odpoveď teraz.

3. Láska vášho života je na večierku a dúfa, že vás tam stretne. Čo si o tom myslíte?

Zapíšte si odpoveď teraz.

Prečítajte si odpovede a zamyslite sa nad nimi. Čo podľa vás prezrádzajú o vašich skutočných pocitoch v spojení s láskou? Nevynárajú sa v nich nejaké naučené postoje? Existuje nejaká oblasť, alebo téma - sebahodnotenie, či rodina, ktoré sa odrážajú vo vašich postojoch? 

Možno ste svojho partnera už stretli a ste spolu šťastný, alebo ste si nateraz zvolili život bez neho. Ak je to vaše slobodné rozhodnutie , potom je to v poriadku - vaša energia  prúdi voľne. Ak však práve teraz hľadáte lásku a ešte ste ju nenašli, potom niečo nie je v poriadku.  Vaša energia vám znemožňuje stretnúť toho pravého, alebo tú pravú. Odpoveď vyššieho JA vám práve naznačila, že si tvoríte bloky v rôznych formách, či už citových, fyzických alebo duševných. Dobrá správa však je, že ich môžete odstrániť a svoju energiu naladiť tak, aby vám do života priviedla nadbytok lásky.