Vitajte na stránkach Online Veštenie!

Najčastejšia metóda,ako môžete nahliadnuť do budúcnosti a dostať odpoveď na vaše otázky je "SPÝTAJTE SA TAROTU" Ja osobne najradšej pracujem z Tarotovými kartami,pretože Tarot nás učí nie len spoznávať našu budúcnosť,ale aj ako urobiť ten správny krok aby sa zmenilo to,čo nechceme. Tak isto nám karty oznamujú, čo by sme mali vedieť,či už o sebe,alebo o našej budúcnosti.

Ako spoľahlivá je rada, ktoré nám karty poskytnú?  Spoľahlivosť  Tarotových karát je možné porovnať z radou starého múdreho muža. Je to rada,ktorú si radi vypočujeme,ktorú je dobré brať vážne a zobrať si ju k srdcu. Ale určite by nebolo kvôli nej správne zapredať dušu, stať sa na nej závislým, či slepo ju nasledovať a vzdať sa tak vlastnej zodpovednosti.

Pracujem s kartami : Tarotové, Anjelské Tarotové, Nanebovzatí Majstri, Archanjela Michaela a Karty sebelásky

Pri očiste od negatívnej energie,emócií, či odrobení spolupracujem s Bohom,Archanjelmi,Anjelmi, dá sa povedať, že som tlmočím medzi vami a Univerzom

Zaoberám sa s liečivými kamienkami a ich uplatnením pri pomoci či už je  to ohľadom zdravia alebo hľadaním lásky, na ochranu….

Trápi Vás neistota, či dokonca strach z Vašej budúcnosti? 

  • Neviete čo môžete očakávať v najbližšej dobe?
  • Chceli by ste vedieť odpovede ohľadne Vašej budúcnosti?
  • Chceli by ste vedieť čo Vás čaká a čo dokážete ovplyvniť? 
  • Chcete predísť nepríjemným situáciami

Ak chcete odpovede na svoje otázky kliknite tu objednajte si niektorú veštbu a spoznajte svoju budúcnosť.